Old Java Coffee Roasters

Old Java, dünyanın birçok bölgesinden yeni hasat ve tadım değerleri yüksek kahve çekirdekleri ithal etmektedir.  Kahvenin geleceği ve sürdürülebilirliliğin gözetildiği kahve seçim/alım süreçlerinde, çiftçilerin ve çiftliklerin durumu göz önünde bulundurulmaktadır. 

Old Java, onlarca farklı dünya kahvesinin ithalatını yapmakla beraber, bu işlemleri bütün ayrıntı ve normlarıyla uygulayan bir yaklaşıma sahiptir.  Tüketicinin tat ve keyif yaklaşımının sürekli ileriye taşımaya dönük, yeni ve taze kahve politikasına devam etmektedir.

Old Java, kaliteli ve nitelikli kahve çekirdekleri ile dinamik bir kahve üretim anlayışını benimsemektedir. 

Misyon

Ziyaret etmekten keyif aldığım yerlerin başında gelen Old Java, kafesindeki kahve deneyimini evinde yaşamak isteyenler için internetten satış sunuyor. Tekli satın alımların yanında değiştirilebilir abonelik süresi, ağırlık, öğütme derecesi ve haftalık kahve tercihi gibi seçenekler ile kahve aboneliği hizmeti de bulunuyor. Ayrıca web sitelerinde kahve ile ilgili öneriler, ekipman satışı vb. birçok farklı içerik de yer alıyor.

Gerek misyonları gerekse çekirdek kaliteleri çok hoşuma gidiyor. Bu nedenle de sıklıkla alışverişimi kendilerinden yapıyorum.

Web sitelerini ziyaret etmek için tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *